کسب و کار شما به ۵ دلیل نیازمند توسعه ی وب سایت اختصاصی است.

کسب و کار شما به ۵ دلیل نیازمند توسعه ی وب سایت اختصاصی است.

خریدن یک پوسته آماده و نصب آن بر روی وب سایت بنظر ساده و حتی ارزان تر است، اما این یک انتخاب هوشمندانه نیست. چرا هزینه و زمان خود را صرف طراحی وب سایتی می کنید که سودی برای کسب و کار شما ندارد؟

در حقیقت، ۳۸ درصد از کاربران وب سایت هایی که ظاهری جذاب ندارند را ترک میکنند. ضمنا ۳۹ درصد از آنها زمانی که یک وب سایت سرعت بارگزاری پایینی داشته باشد از مشاهده آن دست می کشند.

این مشکلات کوچک در وب سایت شما می توانند ضربه های بزرگی به کسب و کارتان باشد. تصور کنید کل کاربرانتان را به خاطر مشکلات ظاهری و عملکردی وب سایتتان از دست بدهید.

به جای صرف هزبنه های اضافی همراه با کسانی باشید که وب سایت اختصاصی ساخته اند. آیا دوست دارید که بیشتر بدانید؟! به خواندن این مقاله ادامه دهید تا ۵ دلیل قانع کننده برای داشتن وب سایت اختصاصی شرکت خود را بدانید.

۱. برند خود را مترقی کنید

هر کسب و کار دارای برندی یکتاست که آن را در رقابت متمایز می کند. در لوگو، طرح رنگ و حتی نام شرکت شما نمایش پیدا میکند و به خوبی رسالت شما را نشان میدهد. با طراحی وب سایت اختصاصی برند متمایز خود را درون طراحی و استایل مورد نظر خود به نمایش می گذارید.

در غیر این صورت وب سایت شما ممکن است مانند دیگر وب سایت ها بنظر برسد. در این صورت کاربران چگونه میتوانند تفاوت شما را از دیگر رقبا متوجه شوند.

در طراحی اختصاصی شما سراسر هر صفحه از وب سایتتان می توانید برند خود را به نمایش بگذارید. و نیز تصاویر با کیفیت و محتوای مناسب و بهینه شده به ارائه بهتر برند شما کمک میکنند.

مشتریان شما را به خاطر خواند سپرد. شاید آنها لوگوی شما را از طریق آگهی تبلیغاتی تشخیص دهند و هنگام بازدید از سایت با شما ارتباط برقرار کنند. به هر دو صورت برندیدنگ برای ارتقای قدرت تشخیص مهم است.

با طراح خود در مورد پیامی که توسط برندتان قصد ارسالش را دارید صحبت کنید. برای مثال، آیا شما تلاش میکنید که کسب و کارتان مانند حرفه ای ها باشد و یا سرگرم کننده و دوستانه به نظر برسد؟ یا یک چیزی بین این ها؟

پیغام برند شما اثر شدیدی بر روی رنگ ها، گرافیک، لایه ها و ناوبری سایتتان دارد.

با توسعه اختصاصی سایتتان، شما این شانس را دارید تا برندتان را در سرتاسر وب سایت به صورت یکپارچه به معرض نمایش قرار دهید. همه چیز تحت کنترل شما باشد. در غیر این صورت برای از دست دادن تمرکز خودتان بر روی برند و کسب و کارتان یک قالب آماده بخرید.

۲. بهینه برای جستجو

بیش از ۵۰ درصد ترافیک وب سایت ها از طریق موتورهای جستجوگری همچون گوگل است. با وابستگی روز افزون به موتورهای جستجوگر برای ساخت تسهیل زندگی، بیشتر شرکت ها از سئو (SEO) برای جلب مشتریان استفاده میکنند.

SEO مخفف search engine optimization است.بوسیله SEO شما می توانید مطمعن شوید زمانی که یک کلیدواژه یا عبارت شما توسط کاربران جستجو می شود صفحات سایت شما نمایش می یابند. زمانی که سایت شما در این جستجو ها نمایش داده میشود، شما این شانس را دارید که کاربران جدیدی را جذب وبسایت خود کنید.

با سفارش توسعه وب سایت اختصاصی شما می توانید مطمعن باشید که محتوای وب سایت شما برای کلید واژه های مرتبط با کسب و کارتان بهینه شده است. به این ترتیب می توانید کنترل کنید که چه زمانی سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود.

این یک فرصت عالی برای شماست تا بتوانید تجارت خود را برای افرادی که از قبل به محصول یا خدمات شما علاقه مندند بازاریابی کنید. پس می توانید از کپی قوی و دعوت به عمل متقاعد کننده استفاده کنید تا فروش داشته باشید.

عناصر طراحی ، مانند فیلم ها و عکس ها ، می توانند بر روی SEO شما نیز تأثیر بگذارند. برای بدست آوردن رتبه بالاتر باید این عناصر را برای کلمات کلیدی مناسب بهینه کنید.

با بهینه سازی سایت خود از طریق سئوی سفارشی، می توانید فراتر از رقابا باشید و مشتریان را جذب کنید قبل از اینکه فرصتی پیدا کنند.

 

۳. بهبود یافته برای کابران شما

در مورد بهینه سازی موبایل چطور؟ آیا شما از طراحی وب ریسپانسیو استفاده می کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند وب سایت شما را در صفحه های کوچکتر ببینند؟ اگر اینگونه نباشید ، احتمالاً بازدیدکنندگان در خواندن متن شما و استفاده از سایت شما با مشکل روبرو هستند.

سئو برای تعیین رتبه سایت شما از نسخه موبایل وب سایت استفاده می کند. بدون یک سایت بهینه شده برای موبایل، سرانجام شما در رقابت از رقبا عقب خواهید افتاد.

تغییراتی مانند بهینه سازی صفحات سایت برای تلفن همراه، سایت شما را به جهت دسترسی برای کاربران بهبود می بخشد. تجربه بهتر کاربر، افراد را به ماندن در وب سایت شما ترغیب می کند. پس از آن، کاوش می کنند و ممکن است یک خرید انجام دهند.

تجربه کاربر به تعدادی از ویژگی ها بستگی دارد ، از جمله:

سرعت بارگزاری صفحه(Page speed)
ناوبری(Navigation)
بهینه سازی موبایل(Mobile optimization)
خوانایی (Readability)
اگر وب سایت شما با در نظر داشتن تجربه کاربری بهینه نشده باشد، ممکن است افراد تصمیم به ترک سایت بگیرند. هرچه تجربه کاربر از سایت شما بهتر باشد، بازده سایت شما نیز بهتر خواهد بود.

مشتریان شما به اندازه تجارت شما بی نظیر هستند. با توسعه وب سفارشی، وب سایت را با در نظر گرفتن مشتریان متمایز خود میتوانید طراحی کنید. به این ترتیب ، برای پاسخ دادن به نیاز های آنها طراحی شده.

۴. افزودن امنیت

امنیت یک مسئله ی بزرگ است چه آفلاین باشیم چه آنلاین. امروزه، تقریبا مشتریان بیشتری می دانند که به دنبال “HTTPS” در مقابل یک URL (آدرس اینترنتی وب سایت) باشند. گوگل حتی به کاربران هشداری در این مورد می دهد که سایت SSL را نصب نکرده است، که این قضیه می تواند سایت را آسیب پذیر نشان دهد.

Google همچنین گواهی SSL و امنیت شما را هنگام تعیین رتبه SEO بررسی می کند. موتورهای جستجوگر وب سایت هایی را که تجربه آنلاین ایمن را در اختیار کاربران قرار می دهند، در اولویت قرار می دهند.

با توسعه وب سفارشی ، می توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما کاربران و ایمنی آنها را در اولویت قرار داده است. با برون سپاری توسعه وب خود ، می توانید به یک شرکت دیگر اعتماد کنید تا امنیت خود را برای شما انجام دهد. و اگر نقصی وجود دارد، می توانید از تجربه و تخصص آنها برای یافتن راه حل استفاده کنید.

۵. رشد کنید

استفاده از قالب های وب سایت آماده (Cookie-Cutter) باعث خواهد شد که تغییرات و بروزرسانی برای شما دشوار شود. خواه به روزرسانی متنی باشد یا عکس های جدید، شما دوست دارید که قادر باشید وب سایت خود را در صورت لزوم تغییر دهید. در غیر این صورت، می توانید مشتریان خود را با اطلاعات منسوخ و غیر دقیق رها کنید.

بنابر همه این صحبت ها، شما می خواهید وب سایتی را میخواهید که مانند شما رشد کند. با طراحی سفارشی، هر زمان که می خواهید تغییرات را اعمال کنید و با رشد شرکت مقیاس کار را تغییر دهید. این سهولت استفاده بسیار ضروری است، به خصوص که بدین صورت افراد بیشتری از وب سایت شما استفاده می کنند. در غیر این صورت، ممکن است خود را از روند رشد و رقابت عقب بیندازید.

با این پنج مزیت توسعه وب سفارشی ، تجارت خود را تقویت کنید.
طراحی سایت با قالب های آماده را فراموش کنید. چیزی که شما نیاز دارید طراحی سایت سفارشی است که زیبا به نظر می رسد و برای کاری که انجام می دهید ساخته شده. با طراحی سایت اختصاصی همه چیز کسب و کارتان در اختیار و کنترل شماست.

پس می توانید مشتریان جدید جذب کرده و شاهد رشد بیزنس خود باشید.

آیا آماده راه اندازی وب سایت اختصاصی خود هستید؟ پس با ما تماس بگیرید و شروع کنیم.

اشتراک گذاری :

افزودن نظر جدید

 نظر شما با موفقیت ارسال شد. متشکرم!   تازه کردن
Error: لطفا دوباره تلاش کنید